en
ee

Meist


 

Netaman Steel Constructions on spetsialiseerunud seeria- ja mittestandardsete metallkonstruktsioonide valmistamisele, mis on valmistatud kõrge tõmbetugevusega mustast terasest, roostevabast terasest, kulumiskindlast terasest Hardox ja alumiiniumist laevaehituse ja avameretööstuse tarbeks. Töökojad on varustatud kõrge arengutasemega tootmistehnoloogiate ja sertifitseeritud spetsialistidega. Pikaajaline praktika on viinud Netaman Steel Constructionsi teraskonstruktsioonide rahvusvahelisel turul tippu.

2004. aastal asutatud Netman Steel Constructions on Netaman Repair Groupi tütarettevõte. Ettevõte pakub laia valikut teenuseid metallkonstruktsioonide maailmaturul kogenud spetsialistide osalusel ja kõrgtehnoloogiliste tootmisseadmete tõttu.

Tootmisvõimsus võimaldab luua vahe- ja raskemahutavusega metallkonstruktsioone; asukoht Läänemere kaldal annab võimaluse avameretoodete saatmiseks meritsi, mis vähendab oluliselt transpordikulusid; väljundtoodang on testitud ja läbinud tehnilise kontrolli.

Netaman Steel Constructions evib litsentse rahvusvahelistele standarditele vastavate ehitus- ja montaažitööde teostamiseks. Kõik projektid viiakse ellu rangelt kindlaksmääratud tähtaegadel ja klientidele antakse kvaliteedigarantii.

Praeguseks on Netaman Steel Constructions osalenud rohkem kui 100 teraskonstruktsiooniprojektis, eelkõige sellistele ettevõtetele nagu MacGregor, TTS Group ASA, Kongsberg, Evotech, Osprey ja teised.

Vaatamata üüratule kogemusele ei puhka ettevõte loorberitel, vaid jätkab uute toodete täiustamist, omandamist, õppimist ja käsitsemist.

 
 
 
 
 
 
 
 
NETAMAN REPAIR GROUP OÜ values all new and existing customers, our ambition is project based long term cooperation. Our specialists are ready to visit you for project discussion and quotation purposes. Please feel free to contact us.
General

 

Netaman Repair Group OÜ
Paljassaare tee 4
Tallinn 10313
Estonia

+372 56 262 227
info@netaman.ee

Marketing department

 

+372 5626 2346
marketing@netaman.ee


Production manager

 

design@netaman.ee

Technologist

 

offshore@netaman.eeProject Manager

 

roman@netaman.ee

© OÜ NETAMAN Repair Group